×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

köp av dvd-spelare (divx)

Postat av Stoiff den 14 Juli 2008, 15:20
13 kommentarer · 214 träffar
Hej!

Ska köpa mig en dvd-spelare från elgiganten i samma hast som syrran ska köpa dator därifrån.

Så nu undrar jag vilken dvd-spelare ni skulle tagit. Den ska kosta under 1000-lappen.

Min största användning kommer att vara att bränna ut en xvid/divx film som data-skiva och sen se filmen i dvd-spelare.

Jag tog ut några som jag funderar över. Men kom med egna förslag

http://www.elgiganten.se/is-bi n/INTERSHOP.enfinity/WFS/store -elgigantenSE-Site/sv_SE/-/SEK /El_ViewProductCompare-Delete; pgid=p2Gz6oZKCO5SR0EjA9JBwx1h0 000c2yb0fYq (ny länk)


Måste ha tips/förslag/beslut innan kvällen.


Diskussion:

Bränner ni film på data-skiva och ser sen i eran dvd-spelare?


EDIT: har gjort edit på länken. Det känns mest rätt att ta Philips dvdn. För den stödjer PAL/NTSC och har mer bockar ^^ Vikten spelar ju ingen roll. Den kommer ju ändå stå vid tv hela tiden.
Föregående tråd
Nästa tråd

13 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 13 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..