×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Innebandyfjantar = Hatade?

Postat av Kimon den 18 Juni 2008, 01:02
168 kommentarer · 74 träffar
Är det någon mer än jag som verkligen avskyr dessa människor?
Och med innebandyfjantar menar jag inte folk som enbart spelar innebandy. Jag syftar på de extremt vidriga människorna som spelar innebandy (kan iofs vara någon annan sport också, men oftast är det just innebandy) och även spelar cs.

De halvligger i datorstolarna, lyssnar på musik samtidigt som de lirar och kan när som helst få för sig att dra och träna, dra på fest eller liknande. De älskar inte CS utan gör det bara som 'en grej när man har tråkigt.'

Jag verkligen AVSKYR dessa människor.
Antingen är man en GEEK som älskar cs och hatar sportfjantar, eller så är man en sportfjant. Vad är svårt att förstå med detta?
Ni 'crossovers' som lirar cs ibland men sätter fest & träning före, snälla, gtfo our internetz.
Föregående tråd
Nästa tråd

168 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 168 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..