×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Melodifestivalen, Eskobar???

Postat av l0G0tYP3 den 13 Mars 2008, 15:31
8 kommentarer · 191 träffar
Är det inte bara jag som tycker att Eskobar - Hallelujah new world borde helt klart gå vidare? Bortsett från att de stog jävligt still så var de ju klart bäst i Linköping iallafall, och så kom de sist?!

Något annat som stör mig var även att E-type var med och sjöng Line of fire då The Poodles skulle gjort den tusen gånger bättre själva. Andreas Johnson skulle även gjort sin låt bättre utan Carola.

Men för övrigt har det väl varit ganska intressanta resultat i år. Där bra låtar vinner över kända namn. Men en känd person kan ju även göra en bra låt så man ska ju inte rösta som att det är en nackdel att ha ett känt namn?

Vad tycker ni?

9 personer har röstat
Föregående tråd
Nästa tråd

8 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 8 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..