×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Prao>.<

Postat av oscar<3 den 25 Februari 2008, 19:53
28 kommentarer · 186 träffar
Länge sen man hade såhär jävla tråkigt. Första dan på praon, en resturang med buffe. Kom dit med bussen kl 9, gjorde sallad, hämtade cola, satt mig på en stol. Där satt jag i några timmar och lyssnade på musik. Sedan fick jag gå och äta (inte specielt god mat) för att efter det tillbaka till stolen. Vid runt 1500 fick jag åka hem.

Får ångest när jag tänker på att jag ska gå till samma jävla skit ställe i 2 veckor. Kan inte byta prao,stället ligger långt iväg som fan så inga kompisar som kan åka dit på en lunchrast för att käka, inte god mat och har absolut inget att göra.

Har någon som praoat på en resturang som har nått tipps för att få tiden att gå ? :S
Föregående tråd
Nästa tråd

28 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 28 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..