×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Spärrat iexplorer.exe

Postat av Highwon den 5 Februari 2008, 17:34
11 kommentarer · 207 träffar
Någon jävel har varit inne på min dator när jag hade fekke och spärrat min webbläsare.

Så fort jag ska in på någon sida så vill explorer ha ett lösenord.


Sitter på min polares dator som har windows på engelska, så jag får ta vissa grejer på engelska men om ni går in på tools, den som är brevid favoriter på explorer.

Vidare in på fliken conten( den i mitten utav alla fliker mellan privacy och connections.

I den fliken finns det nåt som heter content advisor som gör att man kan spärra/lösenords skydda en massa saker bla websidor.


Det är just det någon har gjort mot mig, finns det något sätt att haxxa till sig lösenordet så jag kan ta bort spärrarna?



Ni som inte förstod, jag kan inte gå in på internet och ladda hem firewox eller ladda ner andra program, kommer inte in på någon sida alls utan lösenord.
Föregående tråd
Nästa tråd

11 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 11 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..