×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Fuskerkännandet Av SVALAN

Postat av babaa1337 den 6 Januari 2008, 01:17
38 kommentarer · 427 träffar
Ännu en fuskare är nu ditsatt. därav vid nicket SvalaN.

Ni kanske känner igen killen från tråden "Poliser, hur tänker dom?" http://www.fragbite.com/?threa dID=473296 varav den berättelsen är 100% sann.


jaja, till saken nu. för ungefär 10minuter sen så satt han och sina 4 kompisar och spelade cs, och precis när jag kom in i rummet så började SvalaN säga saker som "Ja ser han genom väggen, nu kommer han" , "Nej, de är inga på B1 ja ser det" , "Akta bakom oss, såg han genom lådan" . och till det mäst avslöjande: "Nej, ja ser dom inte nu, man ser dom inte hela tiden med fusket"


Jag tänkte bara: omg. killen fuskar. sikken noob.


han talade även ut om det efter matchen:

http://www.speedyshare.com/389 941322.html


Kom ihåg nicket SvalaN , Den stora fuskaren.


Och för diskussion; inga mer än jag som märker att många börjar fuska på cs nu för tiden?

Sånt här gillar vi inte, spela cleant boys!


gg, godnatt.

btw. SvalaN kör en svart boatian, mobbad?.


haha, gör er själv nöjet att lyssna på det han snacka om efter. HAHA :D

Fuskar SvalaN ?

84 personer har röstat

38 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 38 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..