×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Upplevde du något särskilt (Nyår)

Postat av fettosvarting den 1 Januari 2008, 03:41
39 kommentarer · 306 träffar
Som topic lyder.

Som vanligt bor jag hos morsan, hon bor ganska högt uppe. 2 branta backar upp till mitt hus. Anyways, jag brukar alltid vara där ifall jag ska smälla några raketer. Men vi var inte hemma denna gången. Kl 12.00 så gick vi ut, vi var fortfarande inte hemma, och vi var i stan.
Så gick vi till ett ställe. När klockan slog exakt 00.00, ni fattar inte det var som fetaste irak kriget, snuten kom o sånt :) Folk välte feta tårtbomber, fyrverkeri pjäser satt fast i marken och small som in i helvete, eftersom alla andra pyromaner gjorde så, så jag väl också så. Var riktigt kul. :) Men jävligt läskigt med alla feta raketer som var nära på att ta dö på mig. >:D

Är du en bajsfis?

64 personer har röstat

39 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 39 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..