×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

bränna film.

Postat av cuRz den 23 November 2007, 21:45
2 kommentarer · 151 träffar
tjo , jo nu äre så här att jag har inte bränt ut nån film på år o dar o minns inte hur jag gör ser alltid på filmen direkt på datorn annrs men pappa o mamma vill att jag ränner ut den åt dom , har nero 2 ^^ de vi med dattorn när vi köpte den ;> iaf ,


jag går in på skapa-dvdvideo

sen finns det 4 alternativ , fånga video , addera viedeofiler , skapa dianvisning , impoertera dvd-vr
vilket av dom ska jag ha när jag ska lägga in filmen i sjävla rutan så att titeln kommer i listan o man ser hur mkt plats det tar ?


när jag rara den så är den ju img filformat då ska man väll ändra till iso om jag inte minns fel? eller är jag helt ute och cyklar ?

hoppas nån förstår mig , hihi , aja ha en nais kväll

/peace cuRz THE MAN :D

2 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 2 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..