×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Onödiga processer uppe?

Postat av deston den 31 Oktober 2007, 13:20
33 kommentarer · 133 träffar
Tja, jag undrade bara snabbt om ni kunde se om jag hade onödiga processer uppe som bara tar plats i datorn och segar ner datorn.

http://www.speedyshare.com/347 416969.html

Själv så vet jag inte vad jag kan stänga ner, för jag vet inte vad programen gör och om dom är nödvändiga eller inte. Så det är därför jag frågar er.
Undrar en fråga till, om man högerklickar på steam sedan angeprocessor tilldelning sedan tar man det på låg så blir det bättre fps? eller ial lite stabilare i cs? Det var en kille som sa det till mig. Tack så mycket för seriösa svar och ge några schyssta tips!
Föregående tråd
Nästa tråd

33 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 33 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..