×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Nytt tagenbord

Postat av TEWNY den 27 Oktober 2007, 14:23
16 kommentarer · 90 träffar
Jag har steelkeys 6G hemma och trodde när ja köpte detta att de skulle vara bra.. läste liksom om den o den skulle klara av upp till 8 knapptryckningar och knapparna skulle vara laser sydda så att knapparna inte skulle slitas så mkt. men de e bara bull. mina knappar slets på en vecka o jag sitter inte mkt framför datorn och man kan bara ha inne 3 knappar samtidigt.

Jag vill ha ett tagentbord som ej låter så mkt när man knapprar på den men även då klarar av fler knapptryckningar och helst inte så stor.



Quick facts about SteelKeys 6G
* Highly durable professional gaming keyboard
* Supports the use up to 8 keys simultaneously
* Gold plated connectors to ensure low latency
* Designed for PS/2 (USB-converter included)
* Dimensions: 445mm x 185mm x 30mm

*falsk marknadsförning

steelkeys 6G (suger?)

26 personer har röstat
Föregående tråd
Nästa tråd

16 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 16 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..