×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

när jag ska installera kaspersky 7.0

Postat av deston den 21 Oktober 2007, 20:03
11 kommentarer · 194 träffar
Jo nu hände det så här när jag skulle installera kaspersky 7.0 idag
http://www.fuskbugg.se/pub/mis c/____________________________ ______________________________ ______________________________ ______________________________ ______________________________ ______________________________ ______________________________ __________namnl%F6s.bmp
Och det står ju att jag ska rs datorn och sedan efter så ska jag installera det igen men då kommer det upp samma sak igen. Liksom gjorde ju som dom sa starta om datorn men samma sak kommer igen när jag försöker installera kaspersky,och jag har försökt flera gånger.
Föregående tråd
Nästa tråd

11 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 11 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..