×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Ang ålder.

Postat av perhaps den 20 Oktober 2007, 17:37
26 kommentarer · 155 träffar
Tjenare, såg Precis alla dessa p12 trådar som finns..

Jag personligen hade inte samma problem med Pipröst som ni hade, men jag tycker det är sjukt frustrerande när man sitter i ventrilo och behöver kasta sig av hörlurarna såfort ni ska prata.

Ang att p12 är omogna är inte mer en sant. Kan slå vad om att du märker de såfort du har kommigt över 16, Att fan, Varför är alla småglin så jävla omogna.

Själv är jag 18 år, Och har lätt för att avgöra hur gammla de jag sitter och snackar med på ventrilo är. p12 beter sig anurlunda i venten en vad en p20 gör.

Samma gäller ochså p15, Moppeåldern då alla är så coola, och tror att de är störst i världen.

GL, hoppas ni förstår denna gång.

Hur gammal är du?

152 personer har röstat
Föregående tråd
Nästa tråd

26 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 26 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..