×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Photoshop hjälp.

Postat av Knoddis <3 Hanna den 31 Mars 2007, 19:45
2 kommentarer · 164 träffar
Morsning korsning.


Jag behöver lite hjälp med Photoshop CS2, och eftersom alla verkar vara rätt kunniga inom det området på Fragbite tänkte jag fråga här.


Det är så att jag har problem med att klistra in text. Alltså, om jag kopierar text, för att sedan lägga in det i Photoshop, så bilr det inget mellanrum mellan raderna, utan dom läggs på varandra.


BILD:

http://img236.imageshack.us/my .php?image=asdddzy8.jpg


Jag antar jag gjort fel någonstans, så jag söker hjälp.


Vill bara lägga till att det gäller så fort jag skall göra radbrytning i en text som jag gjort. Alltså, det gäller inte endast när jag kopierar in en text.


Tack i förhand.

Trevlig sommar :)


EDIT: Väntar ivrigt på Karimo :D
Föregående tråd
Nästa tråd

2 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 2 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..