×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Homosexuellt kungahus?

Postat av Luree den 3 Mars 2007, 00:43
49 kommentarer · 43 träffar
Hejsan.


Satt och funderade igår på en sak.

Om Kronprinsessan Viktoria skulle bli lesbisk och sedan gifta sig med en kvinna. Skulle Sverige fått 2 drottningar då?

Skulle Sverige accepterat detta? Jag skulle gjort det iaf, skulle ju vart skit fräckt men jag vet att det är många som inte skulle gilla det.

Om man tänker efter så skulle ju detta innebära slutet för kungahuset, om dom inte skulle adoptera en unge. Men tänk dig en kolsvart afrikan som Sveriges kung? Skulle vart rätt fräckt iofs =).



För att skapa diskussion:

Vad tror ni händer om Viktoria blir lesbisk?


EDIT: btw, någon som skulle vilja avskaffa monarkin och skaffa republik? Och om ni skulle vilja göra det, någon idè på en som skulle passat som teh presidentz0r?


// Lure
Föregående tråd
Nästa tråd

49 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 49 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..