×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Hjälp mig att få henne : )

Postat av alivegodx den 30 November 2006, 20:36
82 kommentarer · 271 träffar
Tjenare : )

Nu är det såhär att jag börja på gymnasiet, gått nu en halv termin. Och vi är 4 killar i klassen och 23 tjejer, kändes roligt att kompisar sa "Lyckos dig :)" jag tänkte mest på att göra mina studier så jag kommer vidare i livet. Första dagen i klassen var inget märkvärdigt förutom att jag såg en tjej som jag blev direkt förälskad i.

Nu är det gått ett tag har jag jätte bra kontakt med henne och dom överiga tjejerna i klassen plus killarna. Trivs väldigt bra, vilket är bra ? :) Men om jag nu ska fortsätta, jag tänkte för mig själv detta är en tjej som jag vill bli tillsammans med och älska över allting annat. Nu när jag känner henne så har jag blivit mer och mer förälskad.

En dag sa det klick, vi strula. Innan hade vi bara typ "kompis pussats" men detta var ett ögonblick som var stort för mig.
Men då kommer vi ju till problemen. Hon vill inte skapa någon relation just nu pga att hennes förra killar har behandlat henne som ren skit. Så nu är hon otroligt rädd för att bli sårad igen.

Jag har sagt till henne att jag skulle göra vad som helst för henne och skulle göra allt för att relationen inte skulle brytas.
Hon har sagt att hon gillar mig väldigt mycket, det märks att hon bryr sig om mig. Hon är orolig för mig. (Som denna historien visar :D) Jag va med en kompis där hon bor i närheten och skulle visa han ett hus.

Eftersom vi var där tänkte jag ja vafan lika bra att visa han, för han tjata. Men jag visste om att hon inte gilla att jag kom hem till henne utan att ringa. Men vafan skitsamma. Naturligtvis så hade jag druckit innan =/ så jag var lite flumig. Men tiden gick och jag drack upp det sista av vodkan "häxan" jag hade med mig.

Vi va på väg hem och jag kände mig inte bra :) min polare sa
- Sätt dig när och vila en stund
vilket jag gjorde, men då helt plötsligt däcka jag av.
min polare sa att han skulle hämta någon. Sen kommer jag inte ihåg mycket mer. Men han har ju berättat för mig vad som hände.
Han hämta då "tjejen" som va med 2 kompisar, dom kom tog upp mig och sa
-fan vi måste ta in honom hos mig han kan ju inte ligga här.

Vilket dom gjorde, dom la mig på sängen och prata om hur dom skulle göra. Hennes mamma hade kalas dessutom :p
Tiden gick och jag spydde ner hela hennes säng plus en viktigt gosedjur för henne ^^ hennes mamma kommer upp och tar hand om mig.

"Detta är pinsamt"
Hennes mamma sa
-Vi måste duscha av honom, han har spya överallt.
Vilket hon gjorde sen :P aldrig träffat henne IRL. Som tur var jag inte vid medvetandet. Efter en stund så byta dom kläder på mig. Min polare och en av "tjejens" kompisar byta kalingar på mig. Vilket hon retas med nu på skoj då :P

Sen bar hennes pappa ner mig för trapporna och ut i bilen.
Ni ska veta att hela släkten var där. Jag låg tydligen i hennes knä och frös, medans hennes mamma körde hem mig och min polare och "tjejen"

Dagen därpå så vaknar jag, har andra kläder på mig och får ett samtal. Det är hennes mamma som undrar hur jag mår och skrattar. Jag tänkte fan måste fixa till detta nu. Jag åkte köpte en fin blomma till henne och 10 rosor till "tjejen" Kommer ditt ger blomman hon skrattar och ger mig en kram och säger
- Det kan hände den bästa av oss, med ett leende på läpparna :)
"Tjejen" blir sjukt glad, och vi strular och har jätte mysigt sen säger hon. - Duuu jag har inte kunnat sova en blund på hela natten varit så orolig för dig.



Så detta måste ju bevisa något ?
Men jag vill ha förslag från er nu, hur ska jag göra för att skapa en relation med henne ? Tacksam för alla svar Mvh Raa

"Idioter som kommer säga detta skriv inte tack"
Vafan har du aldrig varit kär för eller ?
Har du aldrig fått fitta eller ?

Och så vidare med alla dumma menningar :)

FAKTA om mig! Så ni inte behöver skriva massa onödigt.
Ålder:16
Oskuld:Nej
Feg:Nej

Så nu hoppas jag att vi slipper onödiga kommentarer och att ni ger mig bra förslag hur jag ska göra för att skapa en relation :)



Thanks!
Föregående tråd
Nästa tråd

82 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 82 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..