×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Snälla ! Kolla hit!

Postat av Gora den 17 November 2006, 16:44
3 kommentarer · 34 träffar
Tja tja ni kanske kommer ihåg min tråd sen igår om BF2 eller BF(Den nya haha kommer inte ihåg namnet)

Köpt spelet BF2 och installerat den ! Men när jag skall in i spelet så är grafiken helt konstigt. Alltså EA games och sådant sponsor saker funkar bra men när man kommer in i spelet så är det bara gårtt med gult text. Helt skummt..

Jag avinstallerade den och denna gången så funka dom sponsor videon men mitt i videon så kommer någon norton antivirus upp och jag skall klicka på *tillåt* Då hackar sig hela datorn så jag är tvungen att stänga av den.

Datorn ska kunna klara spelet helt utan problem men är det någon inställning jag har missat ?

Snälla hjälp mig!


Sorry för stavfel.

3 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 3 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..