×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Grafikkort

Postat av dENKANA den 13 Oktober 2006, 19:16
4 kommentarer · 26 träffar
hej alla, nu e det så att jag sitter på ett lan.. men ingen av mina polare vet hur eller vad det är som är fel... problemet är det att innan jag kom hit så bytte jag grafikkort, men det funkade inte, jag bytte tillbaka och nu funkar det inte.. med det vanliga graikkort som jag alltid haft vill säga.. kan inte logga in på WoW, CS eller nåt sånt.. men internet och så e okej... sen vet jag inte om detta med grafikkortet har med detta att göra..men ni kan väl iaf hjälpa mig.. vad tror ni är fel?






EDIT #1 När jag loggar in på WoW ex. står det Connecting" hade uppe det i 30min nästan en gång...sen nu vid mina tidigare försök så står det tillslut "unable to connect"
Föregående tråd
Nästa tråd

4 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 4 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..