×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Jagad av galen gubbe

Postat av יִיִ@ den 26 Augusti 2006, 22:26
89 kommentarer · 264 träffar
Tja!


Jag och några polare hängde utanför våran skola igår kväll.

vi flumade och skrek massa saker och hade skit kul, men så skrek Alex: "Hörru du med häng pattar" till en gubbe.

det skulle han inte gjort för han kom mot oss och mumlade massa saker men man fattade inte vad han sa för han var full.

När jag och mina polare började skratta slog gubben ner Alex och började sparka på han, vi blev skit sura så vi hoppade på gubben och slog ner han, sen hjälpte vi Alex upp, han hade fått en tand utslagen.

gubben reste sig och stack in handen i sin jacka och tog fram en kniv, vi sprang som allt vad vi kunde och gömde oss i en buske några 100 meter där ifrån och såg gubben gå förbi med kniven i högsta hugg. fan har alldrig varit så rädd i hela mitt liv trodde han skulle mörda oss.


EDIT: vi var fem stycken jag, alex, andre, johan och danne och det var en butterfly kniv han tog fram.
Föregående tråd
Nästa tråd

89 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 89 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..