×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Offentliga toaletter...

Postat av nordan_85 den 21 Augusti 2006, 03:19
28 kommentarer · 259 träffar
Hejsan,

Jag åkte tåg till stockholm idag.
Väl framme på tågstationen så var jag tvungen att gå på toaletten, eftersom jag är så snål så skippar jag att gå på betaltoan och knallar bort till mc donalds istället, vilket blev mitt fall!

När jag går in på toaletten möts jag av den vidrigaste stanken jag någonsin har inandats. Visst man kan ju inte förvänta sig att det ska lukta gott på en offentlig toalett, men det där tog fan priset.

Inte nog med det, det var bajs, alternativt sperma på toalettsitsen. Jag höll ärligt talat på att spy när jag såg det och kombinationen av stanken.

Nu har jag fått avsmak för både mc donalds och offentliga toaletter...

Vilken är den äckligaste, offentliga toalett ni har varit inne på?
Föregående tråd
Nästa tråd

28 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 28 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..