×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

virus hjälp!

Postat av niklaslol den 14 Maj 2006, 20:14
10 kommentarer · 142 träffar
Har kört McAfee virusscan och tagit rensat viruset som jag hade på datorn, ändå har jag kvar en sak i nedre hörnet som ser ut som den i bilden nedan. Jag den finns ej att ta bort i "Lägg till/Ta bort-program" och den finns inte heller i Aktivitetshanteraren. Hurfan får jag bort det?

Bild 1: http://img484.imageshack.us/my .php?image=virus2vn.jpg

Efter ett tag så kommer det upp en ruta (se bild nedan) och den gör att jag flyger ut i windows när jag spelar och allt börjar hacka och lagga.

Bild 2: http://img484.imageshack.us/my .php?image=virus24yh.jpg


Jag säger ännu en gång att jag tagit bort viruset med McAfee antivirus, hur får jag bort det? Det är väl typ reklam för ett antivirus?

mvh callaway
Föregående tråd
Nästa tråd

10 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 10 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..