×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Smartlaunch?

Postat av chaosedra den 4 April 2006, 19:06
3 kommentarer · 128 träffar
Ett internetcafé där jag bor har Smartlaunch på sina datorer, och som alla vet så finns det ganska möjliga olika sätt att själva "bugga" sig in så att man slipper betala massa onödiga pengar. Vi har vetat många olika slags buggar som man kan "hacka" sig in och spela gratis på. Men dom har upptäckt dom flesta och tagit bort eller updaterat smartlaunch så att det inte går.
Så nu till tråden undrar jag er där ute om ni vet nåt sätt man kan "hacka,bugga" sig in igenom smartlaunch utan att betala? självklart loggar man in.. Men man kan logga ut och det ska vara kvar.. Nån som vet nån bugg eller nåt sådant? Tacksam för svar.
Stavfelen kan ni lämna till min svenskalärare.
Taskiga kommentarer eller nåt sånt som t.ex 'ASSÅ LOL POLISANMÄLER DIG DU MÅSTE JU BETALA N00B' undanbedes tack!
Föregående tråd
Nästa tråd

3 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 3 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..