×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Skjortan fackades i tvätten, what to do?

Postat av macmilla den 5 Augusti 2015, 19:08
22 kommentarer · 657 träffar
Tjena grappar.

befinner mig utomlands atm så tyvärr äre jag som måste sköta tvätten och inte morsan. Slängde in min ljusblåa skjorta med ett par svarta byxor och ett par gråa strumpor. Dock har dessa gråa strumporna små röda märken på sig och det gjorde att hela skjortan blev fylld av röda märken.

Nu har jag alltså en ljusblå skjorta som ser helt fucked up med röda märken lite här och där. Hur fan fixar jag detta? Om jag inte fixar skjortan måste jag rulla ut i en sketen t-shirt på klubben ikväll, och det är icke najs. Plz give me some advice.
Föregående tråd
Nästa tråd

22 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 22 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..