×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

När jag blundar???

Postat av Hiton den 12 Oktober 2014, 03:08
6 kommentarer · 724 träffar
Hej, jag märkte idag när jag låg i sängen och skulle snapa en brud så fick jag idén hur det ser ut när jag sover. Så jag tog ett kort på mig när jag blundar och när jag ser kortet stannar typ mitt hjärta. Ni vet när man kollar upp i taket t.ex med ögonen så är det bara vitt (bild) under.

Så har någon en förklaring till detta? Detta måste betyda att varje gång jag sover så är mina ögonen öppna men visar bara vitt, börjar fanimig tro att jag är possessed eller någonting.

http://www.halloweenguiden.com/wp-content/uploads/2013/11/zombie-eyes.jpg Ungefär så här ser det ut.

6 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 6 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..