×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

fel på "P" tangenten?

Postat av parcuz den 20 Februari 2014, 16:59
27 kommentarer · 613 träffar
märkte idag att min p tangent fungerar extremt konstigt och skulle gärna vilja ha ett svar på mysteriet..

det är så att om jag spammar på skiten så kommer det kanske fram 2 p's fast jag tryckt typ gånger, och om jag håller in den händer ingenting men om jag trycker en gång extremt fort så kommer det 1/3 gånger?

vad är felet? visst ja helt klart är det ju fel på själva tangenten men kan man göra något eller måste man köpa nytt? det blir väldigt ofta 2 st "p" när jag trycker av nån anledningen, tacksam för snabba svar!
Föregående tråd

27 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 27 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..