×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Hämnas

Postat av jyyyyrgen den 26 Maj 2013, 15:02
26 kommentarer · 350 träffar
Jo tjäääna!


Jag var hemma hos en kompis igår och glodde matchen och sen krökade vi lite lätt med både med det och det andra könet.


Runt 4-5 tiden tackade jag för mig och somnade, nästa morgon vaknar jag upp då tre av de jag förlitade mig mest på har rakat två sträck i mitt högra ögonbryn så jag ser ut som någon jävla pundare#420-af-doom.


Kommer vägra gå till skolan och problemet är att jag behöver det dels för att jag måste få godkänt och för att jag vill hämnas (1 av de går i min klass och de två andra är nära varann)


Någon som kan komma upp med lite idéer? Jag skulle kunna göra vad som helst förutom saker som jag kan få problem med senare som tex rättegång, jag bryr mig inte hur mycket det kostar att hämnas..
Föregående tråd
Nästa tråd

26 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.

Skriv en kommentar