×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Tjej sa jag skulle flytta mig, gymmet...

Postat av pinkman den 14 Maj 2013, 16:48
29 kommentarer · 277 träffar
Var just och tränade då det hände något jag är jävligt förbannad över.. Det var så att jag och en polare körde lite biceps-curl på en bänk några meter ifrån benböjen(squat).


Då kommer tjejen som tränar squats fram till oss och säger att vi ska flytta oss för att hon skulle träna squats och det var pinsamt om vi satt där, om vi inte skulle flytta oss skulle hon säga till personalen?


Varför ska tjejerna ha sina tightaste jävla långkalsongbyxor man ser igenom om dom inte tål att man kan se? Visst fan kunde vi suttit kvar där och tränat.. Det slutade iaf med att vi flyttade oss några till meter bort:S
Föregående tråd
Nästa tråd

29 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 29 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..