×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Bredband - comhem

Postat av yakee den 7 April 2013, 14:08
0 kommentarer · 266 träffar
Hej, förmodligen en väldigt dum fråga men ställer den i alla fall. Jag beställde bredband till min lägenhet igår från comhem och utgav min adress samt postnummer. Dem sa att dem skickar ett modem som kommer inom 5 dagar till närmsta postombud. Då jag inte behövde utge mitt lägenhetsnummer så antar jag att just mitt internet (koden för mig) finns i modemet dem skickar?


Funderade bara lite, eftersom jag sa till säljaren att jag har ett modem redan och han då sa at jag kunde prova om det fungerade, men det gjorde det ju inte. Dem har ju inte mitt lägenhetsnummer så de vet vart dem skall skicka internet.
Föregående tråd
Nästa tråd

0 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 0 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..