×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Ska starta eget företag, intresserad?

Postat av p0k3rst4r den 6 December 2012, 22:18
28 kommentarer · 328 träffar
Hej allihopa!


Kanske ute och cyklar totalt nu när jag skriver detta på ett gamingforum, men har själv varit en gamer så!


Tänkte höra med er om någon har tid och lust att starta något slags av eget projekt. Har du en bra ideé, kan jag lägga startkapital tillsammans med dig och verkligen satsa på det. Har garanterad dötid vid datorn ett par månader nu, tills i sommar iallafall. Menar jag dötid, menar jag det. Minst 10h per dag vid datorn.


Saken är väl att jag letar efter något bra koncept, klart ingen delar med sig utav en bra ideé och därför tar jag med dig i det hela.


Spelar väl inte riktigt någon större roll vad du har för ideé, den kan vara mindre bra och bättre. Posta den tillsammans med mig så vi kan komma överens. Har ALL tid i världen!


+18 bara. Tar förslag och andra frågor i pm!
Ha det bra, sålänge! (Endast seriösa, tackar)

Kommer internet ha över våra lokala företag?

27 personer har röstat
Föregående tråd
Nästa tråd

28 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 28 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..