×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Är detta olagligt ?

Postat av Gyllenestrupen den 31 Oktober 2012, 18:31
25 kommentarer · 297 träffar
Tjena virgins.


Vi alla som har gått ut högstadiet hade vi alla en eller ett par brudar i skolan som var epic++. Det enda man gjorde var att sitta i korridoren och glo med grabbarna när bruden/arna gick förbi, och man fantiserade loss.


Nu när man kan stalka folks liv på facebook och allt annat elände som finns ute, så är det enkelt och hitta mumsiga bilder.


Eftersom dom flesta brudarna har sin prime i högstadiet utseende mässigt så är det ofc dom bilderna man plockar. Så min fråga lyder, är det olagligt att ha bilder/fappa till gamla skolkamrater som är 14-15 bast på bilderna men 19-20 bast atm ?

olagligt ?

37 personer har röstat

25 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 25 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..