×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

spillde öl på laptop

Postat av DemBoe den 14 Oktober 2012, 12:49
10 kommentarer · 1 454 träffar
inatt så råka jag spilla ut öl på min laptop och inget hände, idag märkte jag dock att tangentbordet inte fungerar, musplattan och alla portar funkar korrekt.


detta tycker jag är lite sjukt, hur kan endast tangentbordet gått sönder?


det står under "enhetsstatus" att standardskrivbordet fungerar korrekt så jag funderar på om jag råkat komma åt nån typ av låsknapp?


Jag sitter just nu och skriver med skärmtangentbordet vilket är riktigt drygt, innan jag hitta skärmtangentbordet fick jag sitta och leta i forum och kopiera bokstav efter bokstav för att skriva saker.


jag hoppas att jag endast råkat komma åt någon låsknapp och att ni kan hjälpa mig, köpte datorn för 7k för 2 månader sen så ny dator kommer inte på fråga, får väl köpa ett tangentbord annars och koppla in i usb port


tack på förhand

10 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 10 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..