×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Problem med ny laptop.

Postat av triss- den 18 September 2012, 18:25
6 kommentarer · 265 träffar
Har precis köpt mig en ny laptop från Inet. https://www.inet.se/produkt/19 69483/asus-k55vm-sx078v .
Problemet är när jag använder den att ibland när man surfar,spelar eller ser en film är att den fryser sig och ger ifrån sig ett märkligt ljud, lite brrrr med bas i och sen återgår till vanligt igen.


Jag ringde in till inet support och dem rekommenderade att man skulle formatera den precis som dem skulle gjort ifall jag skickade in den. Så jag gjorde det och nu även efter formationen händer det samma sak.


Vad tror ni felet är? Jag borde kunna lämna tillbaka den och få pengarna tillbaka? Märkligt när det är ny laptop.


MVH
Föregående tråd

6 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 6 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..