×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Hur ska jag måla gubbarna?

Postat av igge den 13 September 2012, 10:18
21 kommentarer · 889 träffar
Hej. Alldeles nyss gick målvakten sönder, så nu är det dags att börja använda sig av albinolaget istället. Dock vill jag inte att de ska förbli ett albinolag, utan tanken är att måla dem. Frågan som återstår är dock vad jag ska måla; Har funderat på ett CS-lag, antingen med bara l337 cr3ws eller alla models, men inte säker. Tänkte att ni kanske kan komma med några andra roliga förslag?


Värt att tänka på är att min arbetskamrat också ska måla ett eget lag, så det kan vara kul med idéer som passar ihop (t.ex. ett T- och ett CT-lag)


Här är en bild på spelarna så ni vet vad ni har att leka med:

http://i.imgur.com/X7Upi.jpg

Och om ni får lust att rita ner någon idé kan ni göra det på denna bild:

http://i.imgur.com/ueUo6.jpg

stiga bordshockey?

22 personer har röstat
Föregående tråd
Nästa tråd

21 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 21 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..