×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Hotmail/Outlook

Postat av PARIS AWAY den 13 Augusti 2012, 10:28
8 kommentarer · 473 träffar
Hejsan alla vänner.


Förra veckan skulle jag logga in på min mail för att kolla om min leverans från en högerextremistisk sida var på ingång, då jag till min otroligt tråkiga befattning kom till insikt med att jag inte kunde logga in, då hotmail påstod att någon annan använde min mail. Jag fick då fylla i nåt jävla formulär på vad mina senaste mail hade handlat om, dvs de jag hade skickat, och det var väl typ ett år sedan jag gjorde något sådant. M.a.o finns det inget som understryker att mailen är min (förutom mailadressen som är ganska avslöjande).


Nu till frågan - Hur tar jag mig tillväga? Jag har inte fått tag på någon supportmail, förutom att jag kunde få ett mail skickat till min alternativa mailadress, vilket löste jackshit... Så, någon som även upplevt detta och vill hjälpa? Danke.


Diskett - Nya hotmail med outlookvy/design - Nice eller bajs?
Föregående tråd
Nästa tråd

8 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 8 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..