×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Sandneg*** hoppar sönder godisautomat

Postat av Pro Patria den 4 Maj 2012, 18:13
58 kommentarer · 245 träffar
Hej fb


Stod just i Solna och vänta på tåget då några iqbefriade sandisar hoppade mot en godisautomat för att försöka få ut godis. Är det något som sitter i generna? "ta sönder godisautomat"-genen.. Ser det ofta, händer lite då och då i Tumba. En står och hoppar och sparkar och två står och kliar sig i nacken, "det kymmer inge bro".. You dont say, idd.


Vad tycker ni man ska göra? Säga till dem eller låta någon mer ansvarig för skiten att gripa in? Om jag inte minns fel är det väl inte så jävla lätt att få ut något ur dem? Att det nästan är omöjligt?


Fridens Liljor! Pro Patria.
Föregående tråd
Nästa tråd

58 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 58 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..