Jag letar efter fler recept som dessa (länk), jag vet att de har många fler men jag kan ej hitta dom deras databas är nog buggad. Jag är även intresserad av andra men jag vill att det finns en bild samt hur mycket kcal det är i :).
http://www.body.se/artiklar/ko st/20101107/hannahs-hamburgare
FATTAR INTE ATT NI FORSTÄTTER MED LÖJLIGA KOMMENTARER :@ :@ :@
droopy, du har verkligen lyckats med ditt experiment, OCH ditt fragbite-experiment! Jag står bokstavligen upp o klappar mina händer! :)
edit: ehh nej ? har varit 18 i 8 månader nu =)
Men det finns självklart många bra killar också, fast majoriteten beteer sig orättvist, därför som många tjejer söker sig till Tjejklaner!
Skriv det äckligaste dom skrev
Håller med #56. " Det allra värsta med alltihopa är att 2% av alla som svarat i tråden fattar vad det hela handlar om." - PRECIS!
NI som har tänkt o skriva nån onödig kommentar, jag ber er o läsa alla kommentarer i tråden. Hur många IQ-befriade har börjat snacka om "hur patetiskt det är att leka tjej" o inte riktigt har fattat vad han ville få fram genom o söka som tjej? Hur många har sjunkit till samma nivå som killarna i hans experiment? O HUR MÅNGA HAR VERKLIGEN FATTAT HANS EXPERIEMENT? Vissa killar är så oerhört löjliga o kan inte facea sanningen o måste börja snacka om nåt annat som dom sedan kommer få ångest för, vilket leder till ännu fler patetiska kommentarer.
I'm out....
Det kanske är deras egna fel som du ser? så bli inte förvånad över något sånt....
Skulle nog svara att det är lagom med hår och att man inte är kåt på töntar..
#140 jag sätter 2 pengar :)
#146 Inte för o vara sån men inte om man är skillad....
Så jävla patetiskt.
OT: Varför säga att man är tjej btw? Jag säger nte "KILLE, Söker 5v5 match" -.-'
#0 vad förväntade du dig? #pcw består av äckliga, finniga, kåta, fjortis pojkar med enda erfarenhet av tjejer som de fått av sina morsor!? och vistas man i kanalen #pcw så är det väl för att leta efter motståndare till cs vilket är ett spel dominerat av det manliga könet!
och ja, många ser tjejer som objekt av olika anledningar..
de är vana vid "pron", snacket som går bland killarna, de har aldrig haft nån riktigt tjejkompis, de har kanske vistats bland "slampor", genaraliserar och ser de andra tjejerna som mindre värda? eller de är riktiga uber geeks som vill verka tuffa över internet?
för att undvika sådant trams så är väl den enda lösningen att ignorera, låtsas vara en kille, söka på annat ställe som är "tjejvänligt" eller så får de tuffa till sig och säga ifrån!
och då har de all rätt att klanka ner på dig, det skulle jag med gjort om man låtsas vara tjej fast inte är tjej. operera dig ist, så slipper du dessa problem. BORT MED KYYYKEN!
#106 droopy, du har verkligen lyckats med ditt experiment, OCH ditt fragbite-experiment! Jag står bokstavligen upp o klappar mina händer! :)-PRECIS
#106 du har helt rätt , jag tycker det här var en viktig tråd som fick mig att tänka på kvinnors roll i samhället och jag tycker det är bra att någon gjorde någonting och konfronterade detta problem.
det är många tjejer som inte ens kan vara ute på internet utan att bli sexuellt trakasserade av det motsatta könet,
så killar tänk på det att ingen vill svara på frågor som : Har du mycket hår på fittan?
Okänsligt och Inte rätt sätt att prata med en individ, kvinna eller man...
En guldstjärna till dig #0 droopy