×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Uppkörning

Postat av KTBFFH den 20 December 2011, 19:23
33 kommentarer · 875 träffar
Tja kompisar! Imorgon så ska jag skriva teoriprov och på torsdag ska jag köra upp. Men är sjukt nervös, min trafiklärare säger att det kommer gå skit bra om jag bara tar det lugnt och tänker innan vad jag ska göra osv. Men är skit nervös ändå, venne varför är det alltid när det gäller "stora" saker och presterar mycket sämre. Får handsvett genom bara skriva det här.
Dom senaste dagarna, har varit nervös men inte såhär nervös innan. Alla säger att jag kommer klara det bara jag är lugn och så, men allt känns bara piss.


För jag känner det själv, att jag kan hantera en bil och är uppmärksam o tänker två steg före. Men sen när jag blir nervös skiter sig allt totalt. Glömmer bort, missar massa, blandar ihop osv. Så undrar ifall när ni har kört upp hur var er känsla innan och så? Eller ni som ska köra upp snart, hur känner ni er?


Bjuder på grammatik, stavfel eller bara allmänt dåligt skrivet, får skylla på att jag är nervös. MVH

33 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.

Skriv en kommentar