×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

11800 langar dissen ?

Postat av ivzeck den 15 December 2011, 20:37
68 kommentarer · 1 252 träffar
Tja killar, Jag smsade nyss 118800, och frågade hur man skulle förklara för sina föräldrar att alla tonåringar dicker alkohol och att också jag gör... Frågade även hur "han" gjorde som tonåring.


Fick svaret: Säg bara att det är normalt att jag som tonåring inte har någon som helst uppfattning som helst om hur mycket jag tål, och att jag troligtvis kommer sluta med huvudet i någon slask med spyor i hela halsen och allt kommer snurra alldeles för mycket, det är helt normalt ont man måste gå igenom i livet"
Eller så lär du dig hur man tar det som en man och växer upp först MVH 118 800.




Jag blev paff, får dom skriva så ?
Dock tycker jag det va fräsigt av han men det var ju knappast seriöst...


Vet att min fråga till dom kanske va lite p12, så ni får klaga på det om så önskas... Tack!
Föregående tråd
Nästa tråd

68 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 68 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..