×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Skatepojkar.. Iqbefriade?

Postat av Pro Patria den 11 December 2011, 18:26
24 kommentarer · 1 260 träffar
Hej fb.


Vad är det med stilen egentligen? Som exempel, stora kläder som släpar i marken. Mössa eller keps som täcker halva ansiktet, och ska gå runt och snacka snabbt och coolt. Med massa betongord som kommer från världens slumm.


Vad är det med den stilen egentligen? När jag åker kommunalt är det enda man kan göra att sätta igång musik och slippa deras töntiga snack.


Vad befinner ni i er för stil? Vad tycker ni om folk som klär sig med kläder som släpar i marken och är förjävligt fula? Hatar ni dem eller har ni dem som vänner på fb?


Nä boots och jeans ska det för helvete vara.


Waylon Jennings - Are You Sure Hank Done It This Way - http://www.youtube.com/watch?v =qf0GN0_t3OY


Fridens Liljor! Pro Patria.
Föregående tråd
Nästa tråd

24 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 24 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..