Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
Något gick fel.
Logga in med Facebook
  • Facebook
  • Google

Forumtråd

Anslut med Facebook
Anslut med Faceit

Eller

Du behöver komma åt epostadressen för att bekräfta din registrering
Genom att kryssa i rutan accepterar du Fragbites användaravtal samt Fragbites Regler och förbinder dig att följa dessa samt hålla dig uppdaterad om evenutella förändringar.
Laddar hyperadvancerade autentiseringsmekanismer...
Kommer inom en inte allt för snar framtid.
Kommer förhoppningsvis innan du vet ordet av.
Fragbite Masters will be back
1

Laptop - Överhettad.

Postat av Fisherman. den 16 November 2011, 00:34
5 kommentarer · 570 träffar
Hej.
Har en laptop som är ett och ett halvt år gammal som blir överhettad väldigt lätt, räcker med att jag kollar på en stream för att den ska komma upp i 85 grader för att sedan stängas av efter ett tag.


Tänkte att det säkert var damm inuti datorn så skruvade isär den och fann extremt lite damm så det är inte felet.


Någon som vet vad som kan fela?
Tjejen har likadan med samma problem.


Garantijäveln gick ut typ 1 månad innan det började krångla.
Föregående tråd

5 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 5 kommentarer

Skriv en kommentar