×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Influensa?

Postat av YIHUA den 10 November 2011, 18:35
5 kommentarer · 166 träffar
Tjena! Tränade innebandy igår som vanligt, allt gick sjukt bra. Jag kommer hem, käkar mackor & yogurt och sen när jag ska lägga mig i sängen och försöka sova så började jag må sjuuukt illa? :S


Typ stack till i hela kroppen, frös som fan, hade 1filt och 1täcke + tjocktröjja och byxor när jag skulle sova och ändå frös jag ?! :S


Jag orkar inte göra någonting, halsont & huvudvärk men febern har lagt sig ganska mkt med finns ändå kvar.


Någon mer som vart med om detta? hur gjorde ni för att få bort det så snabbt som möjligt?


Har tagit alvedon och ätit soppa och druckit mycket vatten.


Tips på vad man kan göra vore nice också då jag legat i sängen hela dagen från igår till nu och jag börjar få ont i ryggen..
Föregående tråd
Nästa tråd

5 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 5 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..