×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

TV:n har blivit fuck'd up!

Postat av HajdeNJkE den 9 Oktober 2011, 17:57
0 kommentarer · 287 träffar
Satte igång datorn och teven (som är sammankopplade) när jag kom hem. Efter ca. 3-4 min så blir tvn svart, och kan vara svart från 5 sekunder - 5 minuter, sen funkar den igen i ett par minuter, sen blir den svart. Mina enheter så som datorn och tv-spelet var borta, och inga kanaler var kvar.


Datorn fungerar med min gamla skärm som jag använder nu.
Prövade installera om kanalerna, den hittar alla kanaler, men den sparar dom inte. Mina enheter försvinner också varje gång teven startas om. Just nu står den och är kolsvart och lampan som blinker när man stänger av teven blinkar hastigt 2 ggr, följt av en paus på 5 sek innan den gör samma veva igen.


Någon som vet vad det kan vara för fel på skiten?
Föregående tråd
Nästa tråd

0 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.

Skriv en kommentar