Hej jag är en kille som går i 8 och behöver er hjälp.
För att få högre betyg i SO så har vi fått en hemuppgift. I denna hemupgift finns det en fråga som lyder: Borde rasistiska orginisationer vara tillåtna i en demokrati, vad tycker du? Vet inte riktigt vad jag ska skriva. Skriv vad ni tycker!
Skrivet med min Android-mobil
OnT: Antagligen din mmr som är låg ja, men testa och se hur mycket du får efter du har förlorat ett game, då brukar man få hyfsat normal LP gain igen!
Okej, får kolla nästa gång jag åker på däng! Tack #4 :)
Skrivet med min Android-mobil
Skrivet med min Android-mobil
20-30 om jag torskar
#7 Nej, det är förvisso sant men eftersom att det är såpass många spelare så får man ju dra slutsatsen att vissa är dåliga och att vissa är bra.
Förlorade 2 matcher och var nere på 65p, sen vann jag 3 i rad och fick 20 lp per vinst. Skumt system men aja, nu är jag guld iaf
Lösning: Bli bättre, vinn mer, få högre mmr. GLHF
Fan ta mig själv, peace out
du är för dålig för din liga. drf
Eller att du ligger på 90 LP i silver 1, guld 1, ja den högsta divisionen i den ligan. Då går man typ 1-2 plus för att man ska göra sig förtjänad av sin plats.