×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Youtube och bas

Postat av ElitenmedF lWl den 23 September 2011, 17:11
4 kommentarer · 143 träffar
Tjo allihopa.


Finns det någon inställning någonstans på youtube/datorn där man kan ställa in att man när man slår på ett klipp att det alltid slås på högsta kvalité som finns på det klippet? Drygt att ändra det varje gång, eftersom all musik jag lyssnar på är på youtube.


Och en annan grej, har 2 exakt likadana "sets" av högtalare och bas hos både min mor och min far. Hos min mor dunkar dom på som fään medan dom knappt dunkar något alls hos min far, någon som vet vad som kan vara fel då? Finns det drivrutiner till högtalare (HAHA?, Jag kan inget :( )?
Allt är kopplat rätt.


Tack på förhand
//
Föregående tråd

4 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 4 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..