×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Datorn helt paj :S

Postat av OGGE1 den 21 Maj 2011, 16:13
3 kommentarer · 115 träffar
Tjenare fb . Skulle testa och instalera sony vegas 10 förut. Det funkade inte så jag gick in i kontrollpanelen och tryckte på avinstalera. Efter det fuckade hela datan upp sig. En del mappar och program bara försvinner. Testade och system återställa datan gick bara att göra det till när jag instalera vegas första gången. Gjorde det och sedan avinstalera igen. Samma saker händer, vad är felet eller problemet? hjälp skulle uppskattas.


Sedan en fråga. Om jag omformaterar datan finns alla drivrutiner fortfarande kvar? Och kan man ta bort windows.old mappen utan att något händer?


Tack,
Föregående tråd
Nästa tråd

3 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 3 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..