×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Muslimsk atombomb hotar Europa

Postat av Johansson_ffs den 26 April 2011, 09:46
225 kommentarer · 307 träffar
Idag på SVT nyheterna så sa de att muslimer ska ha gömt en atombomb i europa som de ska datonera om Usama Bin Laden grips. Informationen ska komma ifrån Wikileaks.


Vad tror ni om detta och vad tycker ni om detta? Ska vi ge upp och låta muslimerna ta över eller ska vi riskera att de smäller av bomben?


Vad tror ni kommer att hända om de smäller av bomben och vart tror ni att bomben är placerad? Jag tror att det kan bli raskrig mellan vita och araber om araberna smäller av sin bomb.

225 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 225 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..