×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Fjortisar at BDB

Postat av mArcel- den 29 Juni 2009, 01:48
28 kommentarer · 273 träffar
Tjabba FB.

Jag och en polare sitter i vent och disskuterar tjejer som sminkar sönder sig och drar till med nån jävla randompose och knäpper kort på sig i spegeln. Vad fan är det för stil? Tycker att det ser allmänt förjävligt ut med idomin och allt vad dom bär på sina läppar.

http://bbaraddinbbabe.bilddagb oken.se/p/show.html?id=3851248 98&directlink=1#0
snyggt?
..nääe

OCH, vafan har hon satt en svart prick på näsan? Orkar hon inte torka bort snoret som hänger ner? ELLER, hon kanske har ett födelsemärke där!? ÄH, vafan det finns väl photoshop att ta bort det med? Näe, det orkar hon inte, för det är ju MODE att ha en svart prick för näsan!


Varför gör dem såhära?

Länka gärna bilder!

28 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 28 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..