×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

haha lost

Postat av westman_DIF den 8 November 2006, 19:25
23 kommentarer · 25 träffar
haha okej, fick för mej o berätta lite "losta" saker man gjort, kanske finns en tråd redan om detta, då får admins gärna ta bort den men iaf.. Jag kan börja berätta min sak då, så får ni berätta era saker..

Iaf, jag kommer hem från skolan, lägger mej i sängen och sitter lite o knappar på den bärbara datorn. Och sen somnar jag, och när jag vaknar så hör jag min farsa fråga nere i vardags rummet "var är jocke?" (jag då) . Så går jag ner, in i köket o kollar på klockan, och ser att den är kvart över 8. får lite smått me panik, vi skulle ju ut me skolan o kolla på nått, går in i vardagsrummet och ser att min morsa,farsa o brossa sitter o kollar på TV, och frågar:

"Vafan, varför har ni inte väckt mej för.."
"vaddå, varför skulle vi de?"
"Ja, jag börjar skolan klockan 8, den är kvart över nu.."
"va? vad snackar du om?"

och precis då inser jag att det är kväll och dom börjar asflabba åt mej.

Iaf, har ni gjort nått liknande? Kan även dra en sak till, lite senare :P



Jag är 16, och nej, jag har inte MVG i svenska.
Föregående tråd
Nästa tråd

23 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 23 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..