Hej alla med stor schlak!
Tänkte bara berätta om det hemska som hände mig på gymmet idag.
Det började med att jag tänkte köra bänkpress(Enda jag kör btw) och hade planerat att köra 6 reps på 95 kilogram. Då jag hade klarat 5 reps veckan innan så tänkte jag att idag skulle jag fan klara det!!11oneone :pPPPpp
Iaf, jag får upp de första repsen hyggligt lätt men 5an blir rätt tung men jag tänkte att jag skulle ge mig på sista repsen ändå för då kunde jag ju ge mig på 100 nästa gång :D:D:D
Då händer det som inte får hända, inför en massa 10poängare
(b-rudar), pubertala ynglingar och gymrävar.
JAG FASTNAR HALVVÄGS! Jag tänkte nejnejnejnej det får inte hända samtidigt som ena sidan börjar vicka över! Med en dunk så slår vikterna i golvet och stången flyger över åt andra hållet och jag kände hur b-rudarna kollade på mig med avsmak för mitt misslyckande.
Varje gång de ser mig nu kommer de ju tänka att det var jag som failade hårt i bänken :( BRA FÖRSTA INTRYCK!
Snela jelp, hur ska jag vinna tillbaka b-rudarna?
vf rolla du inte pungen först?
#8 Du vet la vad Ceejay är känd för va? Annars är du fail
#1 Ok
Själv skulle man skrivit:
Skulle köra bänk, körde på vikt jag brukade köra sen kom det några b-rudar och då:
JAG FASDTNAR HALVÄGS... blablalablabla de du skrev
förövrigt är du fett ful så det de kommer tänka är - där är killen som är fett ful, vilket de tänkte på innan okcså.
sorry mate!
Skämt åsido, tror inte att de bryr sig speciellt mycket, hade det varit en tjej som failade så hade du antagligen kollat, men sedan inte brytt dig så mycket! =)
Snela jelp :(
Duh Sherlock, trodde du kunde räkna ut det själv :(
#4 har rätt trollfan.
Det är ju uppenbart, berätta för dom att du rollade pungen och blev steril så ni kan knulla utan preventinmedel = win